Тренажери WUOTAN

Офіційна гарантія від виробника
Тренажери WUOTAN
Рекомендації від найкращих фахівців

Професійні спортивні тренажери WUOTAN

Професійні спортивні тренажери для комерційних залів. Лінійка тренажерів Wuotan (Вуотан), розроблена за допомогою професійних бодібілдерів та виробляється в Україні. Наші фахівці допоможуть підібрати оптимальний перелік обладнання, виходячи з вимог клієнта, робочої площі спортзалу та інших критеріїв. Вам також може бути надано комп'ютерне розміщення обладнання безпосередньо на Вашому проекті залу.

Українська компанія випускає тренажери WUOTAN і робить це повним циклом від розробки їхньої конструкції до продажу за найнижчими цінами. Як дистриб'ютори компаній, наш магазин Sport-Planet.ua пропонує тренажери WUOTAN купити за найдоступнішими цінами і дає можливість вибрати ту модель, від якої ви давно мріяли. Асортимент нашого каталогу представлений професійними тренажерами, які можна зустріти у багатьох спортивних залах. Вони відносяться до розряду вузькоспеціалізованих і не підходять для домашнього використання.

Великий попит мають масажні столи, шведські стінки, гіперекстензії та інші тренажери WUOTAN, купити з доставкою які ви можете в будь-який час за розумною ціною у нас. Склавши конкуренцію на ринку спортивного обладнання відомим європейським брендам, Харківська компанія пропонує свою продукцію високої якості за привабливою вартістю. Вам не доведеться переплачувати за постачання з-за кордону, тому ми пропонуємо безпосередньо від постачальників тренажери WUOTAN, знижки на які діють практично постійно. Гарантія від виробника вкотре доводить, що цей товар відповідає європейським стандартам, ні в чому не поступаючись аналогічним тренажерам у дизайні та якості матеріалів, з яких вони виробляються. Широка лінійка, куди включені професійні спортивні тренажери цього бренду – найкращий вибір для сучасних комерційних залів, які відвідують дедалі більше людей. Під час розробки тренажерів були враховані побажання професійних бодібілдерів. В асортименті продукції компанії також є універсальні лави, комбіновані верстати, турніки та лави зі стійками для штанги. Доповнити тренажери WUOTAN, низькі ціни яких дозволять зробити покупку раціональнішими, можуть різні види додаткового обладнання, наприклад навіси на шведську стінку, приставки для тренувань біцепсів і ніг і т.д. М'які частини конструкцій тренажерів виконані із сучасних наповнювачів, покритих зносостійким матеріалом. Купуючи тренажери WUOTAN, відгуки ви отримуватимете від відвідувачів свого спортивного залу лише позитивні. Доповнити інвентар ви зможете також аксесуарами WUOTAN, серед яких професійні гантелі, диски на штанзі та грифи. Загалом продукція цього виробника є чудовою альтернативою при виборі будь-якого інвентарю та обладнання, призначеного для облаштування фітнес-центру чи спортивного залу, де займаються бодібілдингом.


У даній категорії немає товарів.

Новинки

Партнери